rachel
15 بهمن 1401 - 14:23

واقعیت آتش‌سوزی در بیمارستان شهید جلیل یاسوج چه بود؟

مدیر داخلی بیمارستان شهید جلیل یاسوج آتش سوزی در این بیمارستان را رد کرد و گفت: دود بلند شده داخل محوطه بیمارستان بوده است‌.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، پیش از ظهر امروز دودی در محوطه بیمارستان شهید جلیل یاسوج بلند شد که برخی با انتشار عکس و فیلم‌های در فضای مجاز از آتش سوزی در بیمارستان خبر دادند که این مهم سبب نگرانی برخی از خانواده‌ها شده است.

امین نیکویی مدیر داخلی بیمارستان شهید جلیل یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: دلیل دود بلند شده آتش سوزی ضایعات بلا استفاده در محوطه بیمارستان و زیر پله خروج اضطراری بوده است.

وی با اشاره به اینکه دلیل آتش‌سوزی کارتن‌های کاغذی مربوط ساخت و ساز از جمله کاشی و سرامیک بوده است، عنوان کرد: اتش سوزی در محلی کور در محوطه و درست پشت بیمارستان که تردد وجود نداشت، اتفاق افتاده است.

نیکویی خاطرنشان کرد: البته این امکان وجود دارد که این اقدام عمدی بوده باشد که با انتشار اخبار دروغ حاشیه سازی کنند و در واقع سلامت و خدمت به مردم را به حاشیه ببرند.

وی تاکید کرد: انتشار اینگونه اخبار دروغ اختلال در امنیت روانی مردم است که باید رسانه‌ها هوشیار باشند در پازل عده‌ای معلوم الحال بازی نکنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1018501